X

Як зберегти себе від проблем з наркотиками і алкоголем?

Як зберегти себе від проблем з наркотиками і алкоголем?

Зберегти себе від наркотиків дуже просто, потрібно підтримувати розвиток в усіх сферах.

Існують чотири основних сфери: емоційна, фізична, духовна та інтелектуальна, приділяючи увагу кожній з них у вас не буде часу на вживання ПАР.

Інтелектуальна сфера - приділяйте по годині в день на читання літератури, поставте собі за мету на прочитання однієї книги в два тижні і ви побачите, що ваше мислення працює швидше і мовний словник більш запасливий.

Духовна сфера - це ваш стрижень і вміння йти та досягати поставленої мети не дивлячись ні на що, і звичайно зміцнення достоїнств і їх вдосконалення.

Фізична сфера - привчіть себе робити вранці зарядку і ростягуватися - це дуже корисно, як для суглобів так і для м'язової пам'яті.  Бігаючи вранці ви насичуєте головний мозок киснем та ваші розумові здібності протягом дня на вищому рівні і відчуваєте себе досить бадьоро й енергійно.

Емоційна сфера - радійте життю, піклуйтеся про своїх рідних і близьких, удосконалюйтеся і допомагайте іншим, допомагаючи іншим, ми допомагаємо собі.  І запам'ятайте, кращі інвестиції - це інвестиції в себе.

Творячи і вдосконалюючись в такому напрямку раніше перерахованим, ви на всі сто відсотків збережете себе від вживання наркотиків.

Поділитися: