X

Чи правда, що існують легкі наркотики, нешкідливі, безпечні, до яких майже не розвивається звикання?

Чи правда, що існують легкі наркотики, нешкідливі, безпечні, до яких майже не розвивається звикання?

Будь-який наркотик це - психоактивна речовина, яка по-різному впливає на організм і здоров'є людини.

Розглянемо різновид рядів наркотиків та їх вплив на здоров'я людини:

1. Опіати - хімічна речовина, що надає серйозний вплив на нервову систему людини, знижує порок чутливості, сприяє «втиканню» (застигання на одному місці), часті депресії.
2. Психостимулятори, незалежно від фармакологічної групи - це руйнуючий тіло і душу допінг. Вони мають дві спільні риси: різко посилюють обмін речовин, в тому числі в головному мозку людини; різко збільшують частоту серцевих скорочень (ЧСС) і ведуть до підвищення артеріального тиску (АТ). При цьому енергія, необхідна для активізації життєвих систем, черпається з резервних запасів організму. Самі ж резерви при використанні психостимуляторів не встигають відновлюватися.
3. Курильні суміші, їх різновид великий. Вони повністю руйнують нейронний зв'язок і правильну роботу головного мозку, відбувається порушення периферичної нервової системи від чого залежні в основному втрачають свідомість або приймають позицію мікро-паралічу, а так само знищення тканин головного мозку, що призводить до руйнування і повного обвалу розумових здібностей людини.
4. ТГК(марихуана) - порушення пам'яті та уваги, посилення асоціативного мислення. Гіпокамп-область мозку, відповідальна за формування пам'яті, уваги, навчання та орієнтацію в просторі. ТГК, активуючи КБ рецептори в гіпокампі, послаблює зв'язки між нейронами, тим самим порушуючи процеси короткочасної пам'яті. Цим пояснюються провали в пам'яті, коли людина не може згадати, що він робив 5 секунд назад, а так само порушення уваги і повна безконтрольність дій.

З усіх вище перерахованих рядів ПАР можна зробити висновок, що викликає звикання будь-яка речовина, яка змінює свідомість. В період перших вживань немає ніяких турбот і все добре так званий «рожевий період», але настає момент коли з'являються перші неприємності і людина вважає, що зможе кинути без будь-яких проблем, але організм уже звик до речовини і він буде вимагати її через фізичні ломки або через психіку викликаючи різні перепади настрою, депресії і так далі. Тому можна сміливо сказати, що легких, нешкідливих і безпечних наркотиків які не викликають звикання НЕМАЄ!!!

Поділитися: