Наркоманія

Наркоманія

Залежність – це постійна потреба і нездатність впоратися з бажанням. Наркоманія дуже підступна і в її сіті потрапляють різні люди з абсолютно різних верств населення.

Наркоманія – залежність від наркотиків, може протікати в легкій формі – людина може не регулярно приймати наркотики, і все ж це наркоманія. Залежність поступово ставатиме все сильніше і сильніше і в якийсь момент людина вже не зможе контролювати себе і прийоми стануть регулярними.

Що ж відчуває людина, приймаючи наркотики, чому людей так до них тягне? Відповідь дуже проста – під час прийому наркотиків людина перестає відчувати ту біль, яку вона носить у собі, незалежно від її походження. Подібно сильному знеболюючому препарату, наркотик, проникаючи в організм, змушує відчути полегшення подібно до того, як діють таблетки від болю. Тільки, у випадках з психоактивними препаратами, діють вони набагато сильніше і здатні «вимкнути» всі негативні відчуття, які щомиті відчувала людина протягом багатьох років. По суті людина помилково вважає, що наркотики – це саме той засіб від усіх проблем, який він так давно шукав, але помилка тут в тому, що за полегшенням завжди настає погіршення, так як вони всього лише на час рятують від страждань, а коли їх дія закінчується все те, що турбувало людини, повертається і разом з цим приходить депресія, фізична залежність і безліч інших проблем.

Занепад, який відчуває людина, що приймає наркотики, просто жахливий. Людина деградує, перестає піклуватися про себе і ближніх, веде низький спосіб життя, постійно обманюючи заради чергової дози.

Чи є вихід з цієї ситуації, і який спосіб допомоги буде дійсно працювати, і допомагати в позбавленні від залежності?

Рішенням проблеми наркотичної залежності є реабілітація, не лікування наркоманії, а саме реабілітація допомагає впоратися з тими негативними станами, з якими людина намагалася впоратися за допомогою наркотиків. Програма реабілітації наркозалежних – це реальний вихід, так як вона працює з причинами а не наслідками.

Більш детальну інформацію про проходження програми реабілітації для наркозалежних в реабілітаційному центрі “ReaClinic” можна отримати у наших консультантів.

 

Статтi за Темою

Лiкарi за Темою